Zamów Wycenę

Producent deski podłogowej

Cenisz sobie solidne i tradycyjne materiały? Stawiasz w życiu na prostotę i minimalizm, ale w najlepszym wykonaniu? Deski podłogowe to rozwiązanie stworzone dla Ciebie! Jako doświadczony producent deski podłogowej oferujemy tylko najwyższej jakości produkty, dedykowane najbardziej wymagającym klientom. Jesteśmy świadomi, że elegancka i dobrze dobrana podłoga to najlepsza wizytówka domu, dlatego przygotowaliśmy bogaty i różnorodny asortyment. Każdy znajdzie u nas podłogę, która trafi w jego potrzeby i preferencje. Wolisz klasyczne rozwiązania czy nowatorskie? Dostępne są u nas produkty zarówno do wnętrz tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Cechuje je stylowe wzornictwo, wytrzymałość oraz staranne wykonanie. Decydując się na produkty, które bezpośrednio oferuje producent deski podłogowej zyskujesz też gwarancję doskonałych cen. Drewno w aranżacjach salonu, sypialni, a nawet kuchni czy łazienki staje się coraz popularniejsze. U nas znajdziesz je w wielu odsłonach, dzięki czemu Twoje wnętrze stanie się niepowtarzalne!

Producent parkietu dębowego

Parkiet potocznie nazywany deską podłogową jest jedną z najbardziej pożądanych podłóg. Cieszy się dużym powodzeniem wśród architektów, projektantów wnętrz oraz miłośników klasycznych rozwiązań. Jego zaletą jest szlachetny i oryginalny wygląd oraz wytrzymałość i odporność. Jako producent parkietu dębowego wykorzystujemy tylko najlepszej jakości deski, które charakteryzują się wytrzymałością oraz doskonałymi parametrami mechanicznymi. Dąb to drewno twarde, stosunkowo łatwe w obróbce oraz niepodatne na kurczenie, dzięki czemu pięknie prezentuje się na podłodze przez długo czas. Wśród desek podłogowych wyróżniamy deski lite i deski warstwowe. Deski warstwowe produkujemy na wodoodpornej sklejce oraz z pełnowartościowego drewna dębowego. Dzięki połączeniu tych elementów i zastosowaniu odpowiedniej technologii likwidujemy naprężenia wzdłużne i taką deskę podłogową można zamontować przy ogrzewaniu podłogowym. Deski lite produkujemy w całości z drewna dębowego. Dzięki czemu warstwa użytkowa podłogi jest większa. Wiąże to się z możliwością poddania parkietu dębowego większej ilości cyklinowania. Więcej razy będziemy mogli podłogę odświeżyć lub całkowicie zmienić wystrój naszego wnętrza przez zmianę kolorystyki podłogi. Przez co nasza podłoga może służyć długie lata bez efekty znudzenia. Z powodzeniem sprawdzi się także w miejscach narażonych na intensywną eksploatację. To beż wątpienia doskonała inwestycja, której nie będziesz żałować.

Jeśli jesteś z okolicy i szukasz: parkiet Chojnice, parkiet Tuchola, parkiet Złotów, podłogi Chojnice, deski podłogowe kujawsko-pomorskie, podłogi drewniane Bydgoszcz, podłogi Grudziądz, podłogi Tuchola, podłogi Złotów zapraszamy do nas.