Realizacje

Promnice

Niesamowicie przestrzenne wnętrze, daleko od miejskiego zgiełku. Naturalna kolorystyka podłogi oraz jej rustykalny charakter, współgrają z innymi elementami drewnianymi zastosowanymi w pomieszczeniach. Deska w szerokości 220 mm oddaje moc drewnianej deski, pokazując jednocześnie wszystkie zalety drewna dębowego. Widoczna z okien salonu stadnina koni, wpasuje się idealnie w spokojny, ciepły klimat domowego zacisza. 

Wykończenie: Kolekcja Słowianie | kolor Sława 

Owińska

Gra światła w przestrzennym domu w spokojnej okolicy blisko Poznania. Podłoga dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta, w niebanalnym wykończeniu 3 D. Deska w szerokości 190 mm, dzięki niejednorodnemu wybarwieniu, połączeniu szarości oraz brązów, nadają temu wnętrzu elegancji i stylu. Surowe, ciemne elementy wykończeniowe, zarysowują idealnie wysoką jakość zastosowanych detali.

Wykończenie: Kolekcja kompozytorzy | kolor Debussy 

Chojnice

Piękny apartament na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku w Chojnicach. Deska mocno rustykalna, postarzana technikami rzemieślniczymi w trzech szerokościach 170/190/220 wpasowuje się w niesamowite industrialne wnętrze. W połączeniu z doskonałej jakości umeblowaniem, elementami cegły, tworzy niespotykaną atmosferę. Pod nogami można wyczuć wyraźnie iż podłoga ma swoją duszę. Zapadnięte sęki, efekt nacinania piłą, oraz wyczuwalna struktura, powodują iż podłoga pachnie historią stuletnich kamienic. 

Wykończenie: Kolekcja Słowianie | kolor Wacława | *efekt postarzania 

Kamińsko

Malownicza okolica w okolicach Puszczy Zielonki. Ściany w kolorze zielonym, wszechobecne rośliny i drewno widzimy nie tylko na podłodze, ale również stolarce meblowej. Wszystko to wpasowuje się świetnie w klimatyczne miejsce jakim jest Kamińsko na północy Wielkopolski.  Szeroka rustykalna deska, sprawia iż czujemy się jak w środku malowniczego lasu. O zapach oraz ciepło zadbał właściciel, montując klimatyczny kominek opalany sosnowymi szczapami. Bujane fotele podkreślają elegancję i wygodę tego niesamowitego rodzinnego domu.

Wykończenie: Kolekcja Słowianie | kolor Sława | *selekcja country

Czarna Woda

Przestronny dom w położony w malowniczych Borach Tucholskich, z piękną bieloną deską o szerokości 190 mm, o czarnym zabarwieniu sęków, które tworzą delikatny kontrast z kolorystyką wykończenia. Efekt wizualny jest bardzo ciekawy, gdyż deska została ułożona pod kątem 45 stopni w stosunku do ścian. Siedząc przy ciepłym kominku, mamy wrażenie iż pod nogami leży śnieg.  

Wykończenie: Kolekcja Słowianie | kolor Jaromir | *czarna szpachla